Web Analytics

A e keni ditur se edhe gruaja e Besit mori ftesën për BBVK, kjo është arsyeja që nuk e pranoi

Botuar nga: InfoKosova

Besart Zeneli është aktori që këtë vit ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova 2.

Ai arriti të qëndroj për disa muaj duke u pëlqyer goxha në publik.

Por, gruaja e tij aktore Valira ka treguar se edhe ajo ka marrë ftesën për të hyrë në Big Brother.

Mirëpo ajo tha se nuk e ka pranuar pasi nuk do kishte mundur të rri më shumë se trefitë e mbyllur brenda dhe pa bërë ndonjë ‘skandal’ me banorët./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT