Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

“A ndahna a pajtohna, kqyrni gratë e juve” – Patrisi reagon ashpër kur pyetet për Tunën

Në koncertin e Jehona Sopit ka marrë pjesë edhe Patrisi i cili dha një intervistë për Prive.

Nga shumë pyetje për jetën profesionale ai u pyet edhe për raportin me Tunen, për shkak se me anë të postimeve në rrjetet sociale po habitin ndjekësit.

Berisha u përgjigj: “Shumë njerëzve ju intereson jeta jem private dhe e Tunës.

Secili le t’i kqyr puntë e veta.

Kur du ndahna, kur du pajtona është jeta jem kjo mos t’i intereson kërkujt hiç.

Mujn me ju interesu krejtvce nëse dojnë me dit qysh e kom shëndetin, mirë jom faleminderit, a ndahna a pajtona kqyrni gratë e juve te shpija”, tha ai.

Të fundit