Web Analytics

A po martohen Vivien dhe Getinjo? Kjo pamje thotë shumë

Botuar nga: InfoKosova

Vivi dhe Getinjo ditët e fundit konfirmuan ribashkimin me njëri-tjetrin.

Bukuroshja nga Shqipëria, aktualisht po qëndron në Ferizaj në shtëpinë e reperit.

Sot publikoi një fotografi ku shihet në një atele mode duke shikuar fustane.

Mos ndoshta do të kemi një dasmë së shpejti?

Këtë do të na tregoj çifti ndërkohë, shkruan Kosovarja.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT