Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Adelina Tahiri është ‘tranu’ pas ndarjes, provokon keq me poza joshëse nga shtrati

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë.

Adelina e veshur me ngjyrë ari ekspozon gjoksin e saj bombastik. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit