Web Analytics

Adrola Dushi dhe Capital T edhe njëherë e konfirmojnë lidhjen e dashurisë

Dyshja e njohur shpesh herë janë komentuar në media për lidhjen e tyre.

Megjithatë, modelja dhe këngëtari, asnjëherë nuk e kanë bërë të ditur për publikun e gjërë dhe fansat e tyre se janë në lidhje dashurie, shkruan “Kosovarja”.

Sidoqoftë, aludimet rreth një lidhje nuk është se kanë munguar, kanë qenë vete ata të cilët kanë dhënë sinjale për tu komentuar.

Një gjë të tillë e kanë bërë edhe së fundmi, përmes postimeve në Instagram dhe e gjithë vëmendja bie te lokacioni.

Në imazhet e publikuara, ashtu si Adrola dhe Capital T, kanë konfirmuar se gjinden në New York.

A e dëshmuan sërish lidhjen e tyre?/Kosovarja/

Shiko postimet:

Nga rubrika