Web Analytics

Alaudini sjell pamje nga përgatitja e skenes së finales së madhe të Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Vetëm edhe tre ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova 2.

Finalistë janë Blerando, Shqipja, Edona dhe Lumbardhi të cilët javën e fundit kanë vizit nga ish banorët e këtij formati.

Alaudini ka njoftuar se kanë filluar përgatitjet për finalen e madhe.

Madje ai ndau një video ku shihet pak nga përgatitjet që janë duke u bërë./Infokosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT