Web Analytics

Alba bëhet e ‘gjallë’ sjell video provokuese me gjoksin në ‘fushë’

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj është ish banorja e BBVK e cila u komentua shumë për pamjen fizike.

Ajo ka ditë që nuk ishte aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram duke mos hedhur as një story.

Kjo ka bërë që fansat e saj të bëhen merak se cfarë po ndodh me bukuroshen.

Por, Alba u bë e gjallë dhe publikoi një video mjaft atrktive ku vë në pah gjoksin me fustanin e hapur e të ngushtë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT