Web Analytics

Alba Vukaj rrëfen çfarë ndodhi me të në Prishtinë pas përfundimit të BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Alba Vukaj dhe Santiana Maloku ishin dy nga banoret e “BBVK” që krijuan shoqëri një shoqëri mjaft të ngushtë me njëra-tjetrën gjatë qëndrimit të tyre në këtë format.

Por mesa duket dyshja nuk e kanë më këtë raport jashtë shtëpisë.

Ka qenë Santiana ajo e cila në intervistat e saj të shumta pas daljes nga BBVK ka thënë se Alba nuk e ka përkrahur pas daljes.

Alba reagoi nëpërmjet një Instastory për të gjithë historinë e prishjes së miqësisë mes tyre:

Ajo madje tregoj edhe mbi pervojen e saj ne Prishtine duke thene se nuk e ka njohur aq vendin sa edhe ka pasur nevoj me disa gjera.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT