Web Analytics

Pas mbarimit të BBVK, Anita Mucaj ka diçka për tju thënë ish banorëve

Botuar nga: InfoKosova

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Haradinaj, u ka thënë ish-banorëve se kanë fituar famë nga spektaktli më i madh në vend.

“Secili nga ju keni bërë lojë shumë të mirë, ju keni dhuruar dhe prandaj ka qenë audienca më e shikuar e këtij spektakli”.

“Secili nga ju keni dhuruar shou, emocione, keni dhuruar lojë, keni dhuruar debate”.

“Unë do të doja të fokusoheshit në projektet e ardhshme, uroj që të fitoni nga fama që keni marrë”, ka thënë Haradinaj. /Klankosova.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT