Web Analytics

Nuk permbahen Ilnisa dhe Meritoni, momente intime poshtë çarçafit: Hajde bëjmë…(Video)

Botuar nga: InfoKosova

Dyshja e cila janë në fillimet e një romance po e shijojnë qëndrimin në këtë shtëpi, ndërsa nuk kanë munguar as puthjet dhe përqafimet me njëri-tjetrin.

Së fundmi teksa ndodheshin në shtrat së bashku, çifti janë mbuluar me çarçaf dhe kanë shkëmbyer puthje në buzë,ndërsa gazetarja duke qeshur i ka kërkuar atij që të gatuajnë bashkë.

“Hajde bëjmë lakëror”- tha Meritoni, ndërsa Ilnisa u shpreh:

“Hajde të gatuajmë bashkë, e kam seriozisht nuk po tallem”.

Kujtojmë që disa ditë më parë dyshja u martuan me një dasmë tradicionale shqiptare në “Big Brother VIP”, ku shkëmbyen puthjen e parë me njëri-tjetrin.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT