Web Analytics

I tregojnë foton e Luiz Ejllit, ky ishte reagimi i Zhaklin Lekatarit

Zhaklin Lekatari është një personazh që komentohet shumë për deklaratat që bën.

E ftuar së fundmi në një intervistë në ‘E diell’ me Ronaldo Sharkën, Lekatari mes tjerash është pyetur edhe për disa personazhe të Big Brother VIP Albania 2, ku edhe ishte opinioniste.

Teksa u pyet për Luiz Ejllin, ajo e ka injoruar duke thënë se ka qenë thjesht një banor i Big Brother VIP Albania 2.

Zhaklin nuk pranoi të thoshte asnjë fjalë më tepër, meqë ka qenë një kritikuese e madhe e tij dhe Kiarës në BBVA.

Gjithashtu ajo tha se nuk e njeh Efi Dhedhes dhe se i duket si Elvana Gjata apo Dhurata Dora.

Kujtojmë që Luiz Ejlli u shpall fitues i edicionit të dytë të Big Brother, ku nisi lidhjen me Kiara Titon dhe tani po presin të bëhen prindër.

Shiko videon:

Nga rubrika