Web Analytics
E martë, 6 Qershor, 2023

Albatrit Muqiqi tregon muskujt nga palestra, kaq shume ka ndryshuar

Këngëtari së fundi po i kushton më shumë kohë palestrës.

Albatriti shpesh herë ndan imazhe të ndryshme nga palestra, dhe me sa duket kohën nuk po e hargjon edhe kot.

Për faktin se, ai tashmë ka formësuar edhe fizikun e tij.

Pajtoheni edhe ju?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu