Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Albina Klemendi nuk mund t’i ndal lotët teksa flet për këtë person

Gjatë një intervistë tek ‘SOL’ në ‘Klan Kosova’ Albina Klemendi rrëfej gjerë e gjatë për karrierën dhe jetën e saj private.

Kur ishte pyetje se cilin person do doje të falënderoj ajo tregoj se tezja e saj Shkurta është personi shumë i dashur për të dhe e falënderon për çdo gjë.

Tezja e këngëtares përmes një video mesazhit kishte thurë fjalët me të bukur për mbesën e saj, andaj Albina nuk mund t’i ndalë lotët.

“Kohën qe kam pas nevojë tezja dhe dajt i kam pas pranë dhe janë pika jem e dobët, tezja me ka rrit si çiken e saj edhe tash ajo që i ka fëmijët e saj prapë e ka mendjen tek unë” shprehet këngëtarja.

Shiko videon:

Të fundit