Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Krejt identike, Rezarta Shkurta na prezanton me motrën e saj!

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta na ka prezantuar për herë të parë me motrën e saj.

Përmes një fotoje në Instagram, Rezarta na ka treguar gjysmën e saj më të mirë, e cila është po bionde si ajo dhe mjaft simpatike.

Këngëtarja e njohur bashkangjitur fotos me motrën shkruan se ajo është jeta e saj.

Ani pse Rezarta ndanë foto pak herë me motrën, por lidhja e tyre është shumë e ngushtë.

Shiko foton:

Të fundit