Web Analytics

Andi bëhet i sinqert, tregon se çfarë po bën pas ndarjes nga Gresa

Botuar nga: InfoKosova

Gresa dhe Andi ishin çifti që u bashkuan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se nuk u zgjati shumë dhe ata i dhanë fund lidhjes së tyre.

Të dy tani vazhdojnë të jenë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E Andi pas ndarjes ka vendosur që të fillojë disa pushime, madje edhe sonte ai ka treguar se është duke u relaksuar./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT