Web Analytics

Ardit Gjebrea sot më i lumtur se kurrë, ja arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Në familjen e Ardit Gjebreas, ka festë.

Feston ditëlindjen e 32-të, djali i tyre Joni.

Arditi nuk la pa uruar të birin me fjalët më të bukura.

“Në këtë 32 vjetor tëndin Jon GJebrea realizoj përfundimisht se djalin e përjetshëm, e kam edhe shok.

Tashmë u bë kohë që i ke dorëzuar plotësisht patericat e prindërimit tonë, dhe bekoj të ardhmen në lirinë tënde, besimplotë për rrugëtimin që ke nisur”, ka shkruar Arditi në Instagram./Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT