Web Analytics

Ariana publikon të pasmet me foto nga mbrapa, a do të xhelozoj Ermali?

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të shoë bizit shqiptar.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes duke u përfolur në mediat rozë.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale.

E në fotografinë e fundit ajo ka ekspozuar të pasmet dhe po duket shumë atraktive./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x