Web Analytics
Ballina Etiketimet Ariana Fejzullahu

Etiketim: Ariana Fejzullahu

Ariana dhe Ermali kthehen nga Dubai, i ndodh e papritura para...

Për një javë, çifti i njohur i showbizit Ariana dhe Ermal Fejzullahu kaluan pushimet e hershme në Dubai. Çifti nga atje kanë sjellë imazhe tejet...

Nga Dubai, Ariana mundohet të kopjoi pozën e aktores së Titanikut

Ariana Fejzullahu ka ditë që bashkë me Ermalin janë në pushime në Dubai. E nga atje po sjell fotografi e video të ndryshme. Së fundmi na...

Nusja e Ermalit si modele, sjell foton me barkun zbuluar nga...

Ariana Fejzullahu është njohur gjithmonë për stilin e bukur në veshje. Ajo bashkë me Ermalin janë duke kaluar pushimet në Dubai, ndërsa atje po zbukurohet...

Një fantazmë në foton e Ermalit dhe Arianes

Ani pse pandemia ka ndryshuar çdo gjë, disa njerëz ende jetojnë në dukje normalisht dhe në luks. Ermal Fejzullahu nuk po këndon dhe nuk është...

Këtë metodë përdorë Ermali që të duket më i gjatë se...

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Duke publikuar imazhe të shumta në rrjete sociale, gjithmonë kalojnë në lajm. Pasi...

Temperaturat e larta të Dubait, ‘detyrojnë’ gruan e Ermalit të ‘cullakohet’

Ariana dhe Ermal Fejzullahu, ka disa ditë që po i shijojnë pushimet e tyre në Dubai. Ata nga atje postojnë fotografi e vide të ndryshme...

Nga pushimet në Dubai, Ermali pozon i lumtur krahë bashkëshortes!

Njëri nga çiftet më simpatike të showbizit kosovar pa dyshim që janë edhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij, Arianën. Dyshja kanë vendosur që t’i...

Ariana do të iu lë pa mend me këtë imazh të...

Ariana Fejzullahu është një emër i dalluar në mediat rozë. Ajo komentohet gjithmonë për pamjen fizike, duke shkëlqyer gjithë kohën. Këtë herë, derisa ndodhet në Dubai...

Ermali në një moment të ëmbël me Arianën

Ermalin dhe Arianën nuk po e ndal as virusi. Çifti gjithmonë shetiten në vende të ndryshme, duke marrë vëmendje të madhe. Këtë herë, derisa ndodhen në...

Gruaja e Ermalit reklamon këmbët superseksi nga Dubai

Çifti Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë nga çiftet me të komentuar në mediat rozë. Përveç jetës së mirë që e jetojnë në sytë e publikut,...

LAJMET MË TË LEXUARA