Web Analytics

Ariana e Ermalit vishet përsëri në fustan të bardhë

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fezullahu ka shfaqur përsëri shkëlqimin e saj në një fustan të bardhë, duke mahnitur në fotografi të fundit të publikuara.

Fustani i veçantë ka një shkëlqim vezullues që i jep një prekje të veçantë pamjes së saj.

Ky nuk është hera e parë që Ariana është parë në një fustan të bardhë.

Rreth 14 vite më parë, ajo u bë nuse në një ceremoni të mrekullueshme ku mbante një fustan të ngjashëm.

Në ditët e sotme, trendi i fustaneve të bardha është duke u rikthyer në modë.

Ndërsa dikur këto fustane ishin të rezervuara vetëm për nuset, tani ata po shihen gjithnjë e më shpesh në përditshmërinë e stilistëve dhe yjeve të modës si një simbol i stilin dhe elegancës së përsosur.

Shiko fotot:

Të FUNDIT