Web Analytics

Nusja e Ermalit e bën verë para kohe, tregon format trupore në minifund

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu, nusja e Ermalit, vazhdimisht është në qendër të vëmendjes për veshjen dhe stilin e saj të freskët, duke u bërë shpeshherë burim inspirimi për vajzat e reja.

Në një postim të fundit, ajo ndau një fotografi në të cilën shfaqej me një fustan të bardhë që theksoi formën e saj trupore në mënyrë të shkëlqyeshme.

Ky fustan, i cili përmban elemente të lehta dhe të plazhit, ku tregon se Ariana po përjeton verën para kohës, duke shfaqur një stil tërheqës dhe të përshtatshëm për sezonin.

Shiko foton:

Të FUNDIT