Web Analytics

Nusja e Ermal Fejzullahut nuk i ndahet luksit, shfaqet me çantë me çmimin marramendës

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu njihet për jetën luksoze që bënë.

Ajo përveç udhëtimeve të shumta rëndësi iu jep edhe veshjes dhe aksesorëve.

Në postimin e saj të fundit ajo ndanë një çantë të re.

Çanta kap çmimin mbi 5 mijë euro./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT