Web Analytics

Ariana, gruaja e Ermalit bën gabimin e pafalshëm në Ramazan

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show bizit.

Behet fjale per gruan e  kengetarit Ermal Fejzullahut, Arianen.

Ajo eshte blogere dhe sjell shume momente nga perditshmeria e saj per ndjeksit.

E në postimin e fundit ajo ka shfaqur ushqime, gjë e cila nuk preferohet të bëhet në Ramazan.

Shiko foton:

Të FUNDIT