Web Analytics
Ballina Etiketimet Ermal Fejzullahu

Etiketim: Ermal Fejzullahu

Ariana dhe Ermali kthehen nga Dubai, i ndodh e papritura para...

Për një javë, çifti i njohur i showbizit Ariana dhe Ermal Fejzullahu kaluan pushimet e hershme në Dubai. Çifti nga atje kanë sjellë imazhe tejet...

Një fantazmë në foton e Ermalit dhe Arianes

Ani pse pandemia ka ndryshuar çdo gjë, disa njerëz ende jetojnë në dukje normalisht dhe në luks. Ermal Fejzullahu nuk po këndon dhe nuk është...

Këtë metodë përdorë Ermali që të duket më i gjatë se...

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë. Duke publikuar imazhe të shumta në rrjete sociale, gjithmonë kalojnë në lajm. Pasi...

Temperaturat e larta të Dubait, ‘detyrojnë’ gruan e Ermalit të ‘cullakohet’

Ariana dhe Ermal Fejzullahu, ka disa ditë që po i shijojnë pushimet e tyre në Dubai. Ata nga atje postojnë fotografi e vide të ndryshme...

Nga pushimet në Dubai, Ermali pozon i lumtur krahë bashkëshortes!

Njëri nga çiftet më simpatike të showbizit kosovar pa dyshim që janë edhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten e tij, Arianën. Dyshja kanë vendosur që t’i...

Ermali në një moment të ëmbël me Arianën

Ermalin dhe Arianën nuk po e ndal as virusi. Çifti gjithmonë shetiten në vende të ndryshme, duke marrë vëmendje të madhe. Këtë herë, derisa ndodhen në...

Me këtë që bëri Ariana, sigurisht se Ermali do të inatoset...

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë një nga çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku. Ata përveç angazhimeve në profesion, gjejnë kohë shumë shpesh...

Ariana e Ermali nuk ndalen me foto nga Dubai

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë shkuar për pushime në Dubai. E menjëherë kanë filluar fotografitë nga atje. Dje postuan fotografi bashkë me sheikun...

Ariana dhe Ermali në Dubai me sheikun e njohur

Ndonëse është pandemi dhe artistët e vendit e në veçanti këngëtarët janë ankuar vazhdimisht për ndalimin e dasmave. Edhe këngëtari Ermal Fejzullahu jo rrall hëre...

Ermali dhe Ariana udhëtojnë në Dubai për pushime

Këngëtari kosovar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, kanë vendosur që së fundmi t’i japin vetes disa ditë të mira pushimi. Për këtë...

LAJMET MË TË LEXUARA