Web Analytics

Dhoma luksoze ku e kaloi mbrëmë natën Ermal Fejzullahu

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu padyshim se ka një jetë tejet të angazhuar.

Për faktin se, ai çdo ditë gjendet në mbremje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

E që padyshim, këto ngjarje e mbajnë larg shtëpisë e që i duhet diku ta kalojë natën.

Sipas një fotografie që ka postuar ai shihet se ka qëndruar në një hotel. /Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT