Web Analytics

Armonda e zbulon se sa vjeçar është Flamuri!

Botuar nga: InfoKosova

Flamur dhe Armonda janë blogerët aktiv në rrjete sociale.

Së fundmi Armonda ka hapur një pyetësor në Instagram ku dha [ërgjigje të shumta në pyetjet e ndjekësve.

Armonda ka zbuluar se Flamuri është 29 vjec ndërsa Armonda ka 26 vite.

Ndryshe, ata janë një nga ciftet më të komentuara në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT