Web Analytics

Arta Kabashi e ‘djeg’ rrjetin me foto në bikinet e vogla

Këngëtarja Arta Kabashi vijon të tërheqë vëmendjen e mediave rozë edhe pas “Big Brother VIP 3”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Edhe këtë të hënë, bukuroshja nga Kosova ka publikuar disa foto, ku shfaqet me bikini minimaliste.

Këngëtarja ka treguar format e saj perfektë me pozat provokuese.

Shiko foton:

Nga rubrika