Web Analytics

“Asht e lëkurë” e me flokë ndryshe, publikohet foto e Veses dhe nuk do besoni si dukej para disa viteve

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu është ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo eshte mjaft e komentuar nga publiku pasi eshte shume aktive ne rrjete sociale.

Vesa tani është shumë aktive edhe ne live ne TikTok duke ndare shume nga perditshmeria.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se si dukej shumë vite më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT