Web Analytics

Tag: Vesa Vllasaliu

‘Oj Vesë mos bo më’, Vesa e Big Brother e merrë kërkesën e papritur

Vesa Vllasaliu është një nga ish banoret e BBVK më të komentuara në rrjet. Ajo është aktive me video të...

Vesa Vllasaliu publikon foto me nënën, më e rë e ëma se e bija

Ish banorja e BBVK, Vesa Vllasaliu është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ka filluar të sjell vlog-at e ndryshëm...

Vesa ‘çmend’ meshkujt, shtrihet dhe ekspozon gjoksin në bikine të hapura

Ish banorja e Big Brother Vip Kosova, Vesa Vllasaliu, duket se ka filluar pushimet. Ajo ka publikuar një foto mjaft...

Kush ja bleu këtë super dhuratë ish banores së BBVK?

Vesa Vllasaliu, e njohur si ish-banore e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, është në vëmendjen e...

Vesa publikon foto të nxehtë, gjyshja e saj i bën komentin epik

Ish-konkurrentja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, Vesa Vllasaliu, vazhdon të jetë shumë aktive në mediat...

Në gjendje jo të mirë? Çfarë po ndodh me ish banoren e BBVK, Vesën?

Edhe pas perfundimit të aventurës së saj në Big Brother VIP Kosova, Vesa Vllasaliu vazhdon të jetë një prezencë...

Vesa e Big Brother pranon surprizën romantike, merrë dhuratën më të veçantë ndonjëherë

Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK po sjell pamje të shumta nga përditshmëria e saj. Ajo nuk ka nguruar të...

Befason Vesa, hip mbi veturën e saj luksoze dhe sjell video duke kënduar

Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK është goxha aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ishte aktive duke u përgjigjur...

A e keni ditur pse Vesa vendosi që të kthehet e të jetoj në Kosovë?

Vesa Vllasaiu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh bën...

Fejohet Vesa e BBVK? Ndjekësit zbulojnë detajin, reagon Vesa!

Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVA është mjaft e komentuar në media rozë. Së fundmi, ndjekësit kanë pasur dyshime që...

Nuk do të besoni sa shumë gjuhë di të flasë Vesa e Big Brother!

Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVA mori kritika së fundmi për të folurën e saj në shuhën shqipe. 'Kështu shumë...

Luks se jo mahi, këto janë të gjitha makinat që ka për momentin Vesa

Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK po komentohet së fundmi për veturat luksoze. Ajo ka publikuar foto të ndryshme nga...