Web Analytics

Befason Vesa, hip mbi veturën e saj luksoze dhe sjell video duke kënduar

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Vllasaliu, ish banorja e BBVK është goxha aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ishte aktive duke u përgjigjur në shumë pyetje që ndjekësit i shtruan në Instagram.

Por, ajo ka publikuar një video më ndryshe se sa herave tjera.

Ajo ka hipur mbi veturën e saj luksoze derisa shijon këngën e Butrint Imerit./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT