Web Analytics

Asnjë nga këngëtaret shqiptare nuk ka guxim ta bëj atë që bëri Beatrix Ramosaj

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Beatrix Ramosaj kohë pas kohe kthehet në qendër te vëmendjes.

Këngëtarja u shfaq shumë e shqetësuar pas daljes nga “Big Brother”, duket që ende nuk i është shqitur mirë përvojës atje.

Ndërkohë, ajo nuk e ka humbur fëmijun, vajzën e mirë e të ëmbël brenda vetës, ani pse me ca ndryshime në portret dhe pjesët e tjera të trupit.

Ama një është e sigurt, nuk ka yll shqiptar që mund të shfaqet pa pikën e filterit e të duket si Beatrix Ramosaj./Kosovarja/

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT