Web Analytics
E premte, 14 Qershor, 2024
22.3 C
Pristina

Tag: Beatrix Ramosaj

Festoi ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushi Beatrix Ramosaj!

Data 9, është mjaft e veçantë për Beatrix Ramosajn, kjo pasi këngëtarja feston ditëlindjen e saj. Sakaq, urimet e përzemërta...

Beatrix do u’a hapë sytë me mëmengjes me fotot e zjarrta në fustan të kuq

Këngëtarja e njohur, Beatrix, po shkëlqen në rrjetet sociale me postimet e saj të fundit, duke sjellë një dozë...

Beatrix do i’u lë pa gjumë sonte me imazhet super provokuese në bikini

Beatrix Ramosaj, një figurë e njohur në botën e showbizit, ka nxitur një valë komentesh pas publikimit të një...

Beatrix publikon foto në bikine nga plazhi, ‘tranon’ me format e bujshme

Këngëtarja Beatrix Ramosaj po e kalon kohën në Amerikë dhe po shijon ditët me miqtë e saj të ngushtë....

Beatrix publikon foto provokuese, linjat trupore të saj na lanë pa mend

Paraqitjet sensuale nga këngëtarja Beatrix Ramosaj nuk kanë të ndalur. Bukuroshja ka vendosur që mbrëmjen ta bëjë më të ngrohtë...

Beatrix me video atraktive, provokon me format e ‘zjarrta’ trupore

Beatrix Ramoasaj ka qenë e shumëaktivizuar në rrjetet sociale në kohën e fundit. Në një postim të fundit, ajo ndau...

Beatrix sjell foto të ‘zjarrta’ në bikine, mahnit me format e bujshme

Beatrix Ramosaj nuk eshte aktive se fundmi me projekte te reja. Po, ajo qendron aktive ne rrjete sociale duke sjellur...

Beatrix ‘tranon’ rrjetin, shfaqet me fustanin pa jelek nga Florida

Beatrix Ramosaj, e njohur si këngëtare dhe ish-banore e “Big Brother VIP Kosova”, ka publikuar disa foto nga udhëtimi...

Kohë pas situates me Donaldin, Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë?

Beatrix eshte nje na kengetaret me te dashura per publikun. Ajo u komentua mjaft shume edhe per jeten private qekur...

Befason Beatrix, guxon dhe e publikon veten në këtë gjendje

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e njohur, vazhdimisht na mahnit me postime të saj në rrjetet sociale, duke na ofruar pamje...

Habiten fansat, Beatrix e publikon veten në këtë gjendje!

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo u komentua shume per pjesemarrjen ne Big Brother...

Beatrix Ramosaj la pa fjalë të gjithë ndjekësit me videon që publikoi

Beatrix Ramosaj është padiskutim ndër artistet me zërin më të bukur. Ajo herë pas here këndon live, duke na treguar...