Web Analytics

Do habiteni si duket fytyra e Beatrix Ramosaj pa filtra

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është një yll në muzikë dhe në pamje.

Ajo po shfaqet në të gjitha fotografitë e saj pa grim dhe pa filtra, duke treguar natyrshmërinë e saj të vërtetë.

Beatrix Ramosaj vazhdon të sjellë projekte të reja muzikore nga koha në kohë.

Ajo është një nga të paktat femra në skenën publike që nuk i frikësohet të shfaqet në mënyrë krejt natyrale.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Nga rubrika