Web Analytics

Beatrix rrezikon me fustanin, ja çfarë po ia mbanë gjoksin

Beatrix Ramosaj komentohet gjithmonë për stilin e saj unik.

Ajo së fundmi u shfaq me një fustan të zi me detaje shumë unike.

Fustanin i hapur tek gjoksi, Beatrix ia beson rripit të fustanit.

Iu duket e guximshme?!

Padyshim ajo shkëlqeu dhe komentet i mori shumë pozitive.

Shiko fotot:

Nga rubrika