Web Analytics

Asnjëri prej 4-shes aktuale, Arbana Osmani zbulon finalistët e zemrës

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmja e nesërme pritet plot surpriza për 4 finalistët e BBV Albania 2.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi aritën të shkonin në finalen e këtij edicioni që përtej shkueshmërisë, nuk ka qenë aspak i lehtë për ta.

Sonte, një natë para finales, moderatorja e programit, Arbana Osmani ka zbuluar finalistët e zemrës së saj. Por gjejeni çfarë…, nuk bëhet fjalë për asnjë nga banorët e BBV.

Ajo ka publikuar disa vajza nga stafi i BBv që duket se i ka mjaft përzemër.

Shiko foton:

Të FUNDIT