Web Analytics

“Babai më rrihte”, Roza rrëfën peridhen e vështirë mes lotësh

Botuar nga: InfoKosova

Roza Lati ka ndarë me banorët e BBV3 histori të jetës së saj private, që nuk i ka treguar kurrë më parë për publikun.

Ajo tregon se babai i saj e ka dashur shumë të ëmën, por kur u prek nga tumori në tru, ai u bë shumë agresiv, madhe edhe ka ushtruar dhunë.

Roza tregon një moment kur i kërkoi të atit 50 lekë për një çimçakiz dhe e rrahu.

Sipas moderatores, tumori i mori dhe jetën atit.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT