Web Analytics
Ballina Etiketimet Roza Lati

Etiketim: Roza Lati

Fansat u “çmenden” pas postimit të fundit të Roza Latit

Pushimet ende nuk kanë mbaruar për moderatoren e njohur, Roza Lati, e cila pak më parë ka postuar në “Instagram” disa poza ku shfaqet...

Roza Lati provokon me këmishë të hapur tek gjoksi

Roza Lati nuk po ndalet së provokuari. Moderatorja shqiptare e pëlqyer nga publiku dhe mjaft e ndjekur në instagram ka postuar disa imazhe të reja. Roza...

“Mos je gjë shtatzënë?” Roza Lati jep përgjigjen që askush nuk...

Moderatorja Roza Lati ka treguar se është shumë mendje hapur dhe pa komplekse, e si e tillë nuk nguron t’u përgjigjet pyetjeve pro.vokative të...

Ish e dashura e Stines e zjarrtë në bikini

Moderatorja shqiptare ka sjellë sërish poza të reja. Roza Lati pëlqehet shumë për energjinë që përcjellë në emisionin e saj “Why not”, një emision mjaft...

Roza Lati mbulon pjesët intime vetëm me kamomil

Nëse mendoni se kamomili përdorët vetëm të pirë, atëherë jeni gabim! Prezantuesja shqiptare Roza Lati, ka befasuar fansat e saj. Me një fotografi të publikuar në...

Roza Lati tregon nëse ka kryer marrëdhënie me Feron në ashensor

Moderatorja e njohur për karakterin e drejtëpërdrejtë, Roza Lati është “thumbuar” sërish nga një fans i saj, me pyetjen nëse ka kryer mardhënie në...

Me veshje të ngushtë Roza Latit duket se po i ‘pëlcet’...

Moderatorja shqiptare Roza Lati posoi një fotografi të re atraktive. Ajo shihet e veshur me një fustan të bukur por edhe mjaft të hapur, shkruan...

Moderatoret e njohura shqiptare përplasen mes vete pas intervistës

Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e djeshme në emsionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku u duk se gjërat nuk shkuan...

Roza Lati zbulon gjoksin e këmbët

Moderatorja e njohur Roza Lati erdhi me një foto pr.ovokuese. Ajo erdhi me një foto ë duke ek.spozuar kështu format trupore, shkruan InfoKosova. Fustani i shkurtë...

Roza Lati krejt gjoksin në fushë

Moderatorja e njohur Roza Lati ka një stil interesant të veshjes. Ajo gjithmonë gjen gjërat më unike për veshje që nuk i sheh te askush,...

LAJMET MË TË LEXUARA