Web Analytics

Ledioni e përmendi para mbylljes së spektaklit të BBVA, reagon Roza

Botuar nga: InfoKosova

Përpara mbylljes së spektaklit të Big Brother të martën që lamë pas moderatori Ledion Liço ka përmendur ish-banoren Roza Lati teksa po u komunikonte konkurrentëve surprizën e mbrëmjes.

“Si përfundimi më mungon Roza kur realizoheshin këto surprizat me një suki suki”, tha moderatori”, gjatë mbylljes së spektaklit të mbrëmjes.

Por nuk ka mbetur me kaq dhe ish-banorja ka reaguar me një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku mbi video ka shkruar disa rrjeshta falenderimi për Liçon.

“Të dua shumë Ledion! Këto ditë avash avash po shoh si ka shkuar programi me sy të jashtëm, dhe përveç shprehjeve të tua dhe komunikimit tënd ekselent që dëgjoja nga aty brenda…i ke shoqëruar dhe me mimika epike! A true Showman!”.

Shiko foton:

Të FUNDIT