Web Analytics

Roza shpërthen ashpër ndaj kësaj banoreje, pasi u eleminua nga BBVA

Botuar nga: InfoKosova

E ftuar në “Big Brother Radio”, ish-banorja Roza Lati, komentoi rrugëtimin e saj dhe zbuloi planet që ka.

“Unë zgjodha të bëja Big Brother modern, real, si nëpër botë që kushdo person publik shkon për t’u njohur më mirë në jetën jashtë kamerave.

Doja të më njihnin këtë Rozën jashtë kamerave. Ndjehem më mirë sepse mesa po shikoj në internet njerëzit më kanë përqafuar, komente dhe deklarata që më kanë përfaqësuar kështu si jam”, u shpreh ajo.

Roza tregon se një ndër arsyet që nuk po e përballonte qëndrimin e saj në shtëpi është Egla.

Të FUNDIT