Web Analytics

Roza Lati e ‘ndez’ rrjetin në fotot e nxehta në bikine

Prezantuesja karizmatike dhe ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Roza Lati, ka shkaktuar një rrëmujë në rrjetin social Instagram me një seri fotografish verore që të lënë pa frymë.

Lati ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj momente nga pushimet e saj përmes imazheve që e tregojnë në bikini të zeza, duke vënë në pah format e saj trupore impresive.

Në imazhet e publikuara, Roza shfaqet duke shijuar rrezet e diellit dhe detin kristal, ndërsa pozon me një bindje dhe elegancë që kanë bërë që këto foto të bëhen shumë të pëlqyera në llogarinë e saj.

Prezantuesja e njohur duket tërheqëse, e sigurt, dhe plot sharm në çdo kornizë, duke u shfaqur jo vetëm si ikonë mode, por edhe si një model frymëzimi për vetëbesim.

Bikinit e zinj të zgjedhura nga Roza jepnin një kontrast të bukur me ngjyrën e saj të bronzimit, duke krijuar një efekt vizual dhe estetik që mbetet në mendje.

Shiko fotot:

Nga rubrika