Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
31.4 C
Pristina

Bardhi dhe Sara bëhen me apartament të ri, publikojnë pamjet mahnitëse brenda vendit ku do jetojnë

Bardhi dhe Sara janë cifti qëu krijua brenda shtëpisë së BBVA 3.

Ata tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe kanë vendosur që të zhvendosen për të jetuar bashkë.

Për këtë ata kanë zgjedhur një apartament ku do të jetojnë bashkë.

Sara ka publikuar një video ku tregon me detaje apartamentin./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika