Web Analytics

Bardhi më në fund thyen heshtjen, tregon se si është raporti me menaxherin pas ngjarjeve me Saren

Botuar nga: InfoKosova

Bardhi dhe Sara Gjordeni janë cifti më i përfolur së fundmi në show biz.

Bardhi ka qenë i ftuar në Fun Club duke i dhënë përgjigje shumë pikëpyetjeve të fansave të tij dhe Sares.

Ai tregoi se me menaxherin e tij Jetmirin nuk ka komunikuar që një ditë pas BBVA 3.

Ai shprehet se ende nuk e kanë sqaruar problemin me njëri-tjetrin dhe bëri me dije se do hapë një Instagram të ri, të cilin do e gjejmë tek Instagrami i Sarës.

Shiko videon:

Të FUNDIT