Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Bardhi

“Balada dhe klipe me vajza atraktive”, zbulohet se a është xheloze Sara për Bardhin

Sara Gjordeni ka ndarë pak kohë këtë pasdite me ndjekësit e saj në “Instagram” të cilët kanë shprehur interes...

Pasi Sara bllokoi llogarinë e saj në Instagram, lajmërohet Bardhi

Një lajm i papritur ka ardhur për ndjekësit e Sara Gjordenit në rrjetet sociale: ajo ka vendosur të bllokojë...

Po presin fëmijë bashkë por nuk është parë më me Sarën, ku është Bardhi?

Sara Gjordeni dhe Bardhi po ndajnë momente të emocionuara përpara prindërimit, por mungesa e tyre në rrjetet sociale ka...

Bardhi dërgon dron brenda shtëpisë së BBVA, nuk do besoni për cilin banor!

Bardhi, një prej banorëve të shfaqjes 'Big Brother VIP Albania', solli një surprizë të papritur për dy miqtë e...

Bardhi dhe Sara dërgojnë dron në BBVA për këtë banore

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë dy ish-konkurrent të formatit më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’, rrugëtimi i të cilëve...

‘Më shumë kujdesem për të se për veten’, ja çfarë i dërgon Sara në punë Bardhit

Sara Gjordeni dhe Bardhi janë cifti që u krijua brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania. Ata janë bërë të...

Reagon menaxheri i Bardhit pas deklartës që bëri Bardhi për të

Bardhi ka reaguar një herë e mirë mbi bashkëpunimin e tij me ekipin menaxhues, duke shkruar: “Portale dhe media të...

Reagon Bardhi pas raportimeve se ka ndërprerë raportet me menaxherin e tij për shkak të Sares

Spekulimet dhe thashethemet rreth marrëdhënies së Bardhit me menaxherin e tij, Jetmir Agaj, kanë shkaktuar shumë debat në median...

Bardhi e injoron keq menaxherin, bën thirrje me numrin e Sarës në “story”

Një postim i fundit në llogarinë e Instagramit të Bardhit po shkakton shumë thashetheme dhe debate. Ai shpalli një...

Sara sjell një foto me Bardhin që nuk e ka publikuar asnjëherë më parë

Bardhi dhe Sara janë ndër çiftet më të përfoluar të këtij BBVA. Numri i ndjekësve të tyre është marramendës, kjo...

Luizi e mësoi Bardhin si të luaj në BBVA, por si është sot raporti mes tyre?

Luiz Ejlli ka bërë që publiku të afëksionohet me të për shkak të natyralitetit në sjellje dhe lojë. I konsideruar...

Sa e kujdesshme, kështu Sara i përgatit mëngjesin Bardhit

Sara dhe Bardhi romancën e tyre e filluan në ‘Big Brother VIP Albania’ dhe po e vazhdojnë ende sot. Sara...