Web Analytics

Pasi Sara bllokoi llogarinë e saj në Instagram, lajmërohet Bardhi

Botuar nga: InfoKosova

Një lajm i papritur ka ardhur për ndjekësit e Sara Gjordenit në rrjetet sociale: ajo ka vendosur të bllokojë llogarinë e saj në Instagram, megjithëse arsyet e kësaj vendimi nuk janë bërë të ditura.

Ndërkaq, partneri i saj, Bardhi, është shfaqur shumë aktiv në llogarinë e tij.

Ai ka publikuar një postim ku ka bërë të ditur se gjatë sezonit të verës do të sjellë shumë bashkëpunime dhe projekte të reja.

Kujtojmë se çifti është në pritje të ardhjes së një fëmijeje, duke përjetuar këtë periudhë të rëndësishme të jetës së tyre.

Ndërkohë që lajmi për bllokimin e llogarisë së Instagramit të Sarës ka shkaktuar spekulime dhe kuriozitet tek ndjekësit e tyre, mbetet për t’u parë në ditët në vazhdim nëse ajo do të rikthehet në rrjetet sociale ose ka vendosur të largohet përfundimisht.

Shiko foton:

Të FUNDIT