Web Analytics

‘Do ta bëj gocen me vëlla’ Sara bën deklaratën e papritur në rrjet

Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël, ajo dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë.

Pak ditë më parë ata zbuluan gjininë e fëmijës që do të jetë vajzë.

Sara befasoi së fundmi me një postim që bëri në InstaStory.

Në foto shihet Bardhi derisa ajo shkruan: Do ta bëjë gocen me vëlla me këtë qethjen…OK./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika