Web Analytics

Në pritje të fëmijës së parë, Sara dhe Bardhi publikojnë fotosesionin e ëmbël

Bardhi dhe Sara Gjordeni janë para një momenti të madh në jetën e tyre të përbashkët.

Dyshja shfaqën dashurinë dhe pritjen e fëmijës së tyre të parë në një sesion fotografik të veçantë të shtatzënisë së Sarës.

Ky çift, i njohur nga publiku me pjesëmarrjen e tyre në Big Brother VIP Albania, ka kaluar nëpër sfida të shumta dhe prova të forta.

Mirepo ne fotosesionin e fundit duken te lumtur e te qete ne pritje te femijes se tyre te pare qe do jete vajze.

Shiko fotot:

Nga rubrika