Web Analytics

Befason Sara, e publikon Bardhin në këtë gjendje derisa është me lot në sy, kjo është arsyeja

Sara Gjordeni dhe kengëtari i njohur Bardhi u njohën brenda shtëpisë së BBVA ku edhe nisën lidhjen e dashurisë.

Pak muaj pasi dolën nga shtëpia ata njoftuan se do të bëhen me fëmijë,
ku do të bëhen prindër të një vajze.

Bardhi po e pret me shumë emocion këtë moment, ku së fundmi Sara publikoi një video emocionuese.

Ai shihet me një fustan të vajzës së tyre derisa shihet me lot në sy nga emocionet.

Shiko videon:

Nga rubrika