Web Analytics

‘Pasha Allahun je femna më..’ do habiteni me mesazhin që Bardhi i dërgoi Sarës

Modelja Sara Gjordeni dhe këngëtari Bardhi po përjetojnë një periudhë të lumtur të lidhjes së tyre.

Së fundmi, Sara ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa mesazhe të mrekullueshme që Bardhi i ka dërguar atij, duke e përshkruar atë si femra më të fortë në botë.

“Pasha Allahun e madh je femna ma e fort nbot qe kam njoft, po tzej be Kuran e ca te dush. Skam pa ma te fort se ti kurr”, ka shkruar Bardhi në një prej mesazheve të tij.

Mesazhet e tij vazhdojnë me fjalë të përzemërta: “Diva je ti, zonje je ti, shembull je ti”, ku tregon se jeta e tyre është mbushur me dashuri dhe admirim për njëra-tjetrën.

Sara ka reaguar emocionalisht ndaj këtyre fjalëve të ëmbla, duke i konsideruar ato si fjalët e vetme që kanë rëndësi.

Kjo lidhje  e mrekullueshme fillon në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, dhe tani ata po bëhen prindër, pasi që Sara është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Shiko fotot:

Nga rubrika