Web Analytics

Bardhi nuk përmbahet as në lift, ja veprimi që bëri ndaj Sarës

Bardhi dhe Sara janë në një pritje të ëmbël, për herë të parë po bëhen prindër.

Dashuria e tyre e madhe filloi në syrin e publikut, e nuk ka të ndalur edhe tanimë jashtë BBVA.

Sara mban audiencën e tyre të madhe të informuar për pothuajse çdo detaj në jetën e tyre private e publike.

Në një moment të papritur në lift, çifti publikoi një foto duke dhuruar puthje njëri-tjetrit, shfaqur më të lumtur se kurrë.

Shiko foton:

Nga rubrika