Web Analytics

Beatrix hynë në “Big Brother” për tu sqaruar me Donaldin?!

Botuar nga: InfoKosova

Sonte, shumë zëra thanë se në Big Brother, do të jenë disa ish-banorë.

Zyrtarisht janë Iliri dhe Donaldi, por Beatix postoi disa fotografi e kuruar deri në detaje.

Ndjekësit nuk hezituan të shkruaj se do të ketë përballje mes Triksës dhe Donaldit.

Kujtojmë se historia e tyre përfundoi pa dhënë shumë detaje, dhe të gjithë do ta donin një sqarim mes dyshes, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT