Web Analytics

Beatrix si ‘peshk’, sjell foto nga pushimet

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka kohë që është distancuar pak nga muzika për t’u marrë më shumë me jetën personale.

Bukuroshja po i mban fansat të informuar për çdo lëvizje ku nuk po lë anash as provokimet me asetet trupore.

Krahas stilit perfekt që e posedon, vëmendje merr me bukurinë e saj natyrale me të cilën i bën fansat ta duan edhe më shumë.

Minuta më parë “dridhi” rrjetin duke ndarë disa fotografi ku shihet në një barkë në liqen.

Nga para dhe nga prapa ishte mjaftë tërheqëse duke lenë gojëhapur mijëra ndjekës.

Shiko foton:

Nga rubrika